http://demotywatory.pl/1378198/Fotoszop/Fotoszop

O fotoszopach

Skoro po obrazku suchar mamy już za sobą, czas na inne informacje. Artykuł dla bawiących się w obrabianie zdjęć – reszta może odpuścić. Serio. Idźcie do kolejnego artykułu, tu nic ciekawego nie znajdziecie. Możecie też poukładać pasjansa czy coś. Jajka pomalować. Wyjść z kotem na spacer.

Google postanowiło dać wszystkim prezent na święta – możliwe nawet, że nie jest to żadna pułapka. Od 24 marca za darmo możemy ściągnąć zestaw filtrów NIK Collection. Kuszące zwłaszcza dlatego, że wcześniej kosztowały one ok. 500 złotych. I są podobno naprawdę świetnymi filtrami. (Taka kolejność podania argumentów chyba robi ze mnie cebulę)

Na informację natknąłem się na twarzoksiążce, więc spodziewałem się jakiejś ściemy – miło się zdziwiłem. Tutaj można poczytać więcej zarówno o promocji/ofercie/pułapce/prezencie jak i o samych filtrach: Kliknij we mnie. Kliknij, a nie pożałujesz.

A teraz nagroda dla tych, którzy nie słuchali i czytają, chociaż nie interesują się fotoszopem. Odkrycie dnia  – kojarzycie kreskówkę Pingwiny z Madagaskaru? Jeśli nie, to nadróbcie zaległości. A Deadpoola w wersji filmowej? Jeśli nie, to też warto nadrobić – może jeszcze jest w kinach.

Co wspólnego mają pingwiny i Wade Wilson? Ich wróg numer jeden – dziwny naukowiec – to… Francis. Tak, doktor Bulgot ma na imię Francis.

Tyle na dzisiaj.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s